Community driven co-working spaces

huur nu jouw nieuwe werkplek of kantoorruimte

Ben je op zoek naar een werkplek of kantoorruimte in Noord-Holland? Wil je deel uitmaken van een levendige ondernemerscommunity? Dan ben je bij Urban Nomads aan het juiste adres!  Of je nu een flexplek, een eigen bureau of een eigen worskshop wilt, bij Urban Nomads vind je altijd een plek die bij je past.

Bij Urban Nomads kom je niet alleen werken, maar ook leren, netwerken en ontspannen. Je wordt lid van een community van gelijkgestemde mensen die elkaar inspireren en ondersteunen. Je kunt ook gebruik maken van de vergader- en workshopruimtes, deelnemen aan de evenementen en profiteren van de kortingen op verschillende diensten.

Urban Nomads is meer dan een coworking space. Het is een lifestyle. Een manier om je werk en je passie te combineren. Een manier om jezelf te ontwikkelen en te groeien. Een manier om je thuis te voelen in elke stad. Ben je klaar om lid te worden van Urban Nomads? Neem dan contact met ons op via het formulier op onze website. Wij vertellen je graag meer over onze coworking spaces en de mogelijkheden voor jou.

Vraag hier vrijblijvend informatie aan.

  • Kies het abonnement waar je meer informatie over wilt ontvangen:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ONTDEK DE NIEUWE MANIER VAN WERKEN

Ben je een zelfstandig ondernemer die genoeg heeft van het werken aan de keukentafel? Of een kleine start-up die liever in een open en inspirerende ruimte werkt in plaats van weggestopt in een klein kamertje? Of ben je een medewerker die voor een bedrijf werkt, maar niet per se bij dat bedrijf? Gooi dan de ketenen van je voeten en sluit je aan bij de Urban Nomads-community. De nieuwe, toekomstbestendige co-working standaard die het leven – en werken – gemakkelijker en leuker maakt.

FLEXIBELE WERKPLEKKEN, VASTE WERKPLEKKEN & VERGADERRUIMTES

Bij Urban Nomads kun je flexwerkplekken, vaste werkplekken en vergaderruimtes huren met kortlopende contracten. Zo geniet je van de vrijheid om te kiezen wat het beste bij jouw behoeften past. Of je nu een flexplek nodig hebt voor een dag, een vaste werkplek voor langere tijd of een vergaderruimte om ideeën te bespreken met je team, Urban Nomads biedt de ideale oplossing voor jouw werkbehoeften.

WORD NU LID VAN URBAN NOMADS

Of je nu op een flexplek wilt werken of jouw eigen private office wilt. Dit zijn de mogelijkheden.

Happy Camper

HAPPY CAMPER

Vanaf € 99,- per maand (ex BTW)

Zeg vaarwel tegen saaie thuiswerkplekken en inspiratieloze kantoren. Word een echte Happy Camper bij Urban Nomads Club! Hier vind je jouw perfecte flexwerk-spot met inspirerende vibes. Met ons Happy Camper-abonnement ben je elke maand 40 uur van harte welkom bij een van onze clubs in Alkmaar, Purmerend of Beverwijk, doordeweeks tussen 9:00 en 18:00. Kom lekker zitten en klaar die klus!

Flexible Nomad

FLEXIBLE NOMAD

vanaf € 185,- per maand (ex BTW)

Laat die keukentafel voor wat het is en ga voor een échte professionele werkplek bij Urban Nomads Club! Word een Flexible Nomad en laat je onderneming groeien in een inspirerende omgeving. Met dit abonnement heb jij 7 dagen per week van 7:00 tot 22:00 toegang tot de club en kun jij altijd plaatsnemen op één van onze flexplekken.

Dedicated Desk

DEDICATED DESK

Vanaf € 225,- per maand (ex BTW)

Vind jij het tijd voor een upgrade van flexwerken? Ga voor een eigen vast bureau bij Urban Nomads Club en omarm de stabiliteit van een vaste werkplek. In onze bruisende community geven we jouw business een flinke boost. Richt je eigen bureau in zoals jij dat wilt, met bijvoorbeeld vaste monitoren, foto’s en jouw eigen plantjes. Geniet van 7 dagen per week toegang tot jouw werkplek en ervaar de voordelen van een vaste plek binnen onze inspirerende coworking space.

Interesse? neem contact op, we helpen je graag aan jouw nieuwe plek of kantoor.

  • Kies het abonnement waar je meer informatie over wilt ontvangen:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

URBAN NOMADS CLUB, ALKMAAR

Je vindt ons op de Laat 49, Alkmaar

Urban Nomads Alkmaar Centrum.

In het prachtige centrum van Alkmaar vind je onze Urban Nomads Club SHARING WORKSPACE.  Hier kun jij  terecht voor jouw flexplek, een Bring Your Own Office of om even een dagje te komen werken.

Bij het afsluiten van een abonnement word je ook nog eens lid van onze te gekke ondernemers community waarbij je mee kunt doen met de unieke online en offline programmering. Dit helpt jou om je netwerk uit te breiden, meer klussen voor jouw business binnen te halen en het maakt jouw werkdag elke keer een stukje leuker.

Bekijk snel alle mogelijkheden verder op deze pagina. Heb je vragen kom dan altijd vrijblijvend langs of stuur ons hosting team een e-mail op host@urbannomads.nl. Wij helpen je graag aan jouw nieuwe werkplek!

Bekijk alle mogelijkheden in Alkmaar

Kom werken, voor een dag, een maand of misschien wel voor altijd!

Laat hier je e-mailadres achter en we zorgen dat je zo snel mogelijk aan de slag kunt bij Urban Nomads

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vergaderen of een workshop houden in onze club? Dat kan!

Jij bedenkt het, wij maken het mogelijk!

Je kunt bij ons terecht van 2 tot 100 personen, voor elke bijeenkomst hebben wij de juiste ruimte. Dichtbij en centraal gelegen midden in de stad, in een bruisende en creatieve omgeving.

Of je nu met 2 personen wilt vergaderen of een bijeenkomst wilt organiseren voor 100 personen, wij helpen je graag. Neem contact met ons op met jouw wensen en wij zorgen ervoor dat wij voor jou de juiste ruimte faciliteren, zodat jouw meet-up werkt.

Vraag meer informatie aan:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meet-ups, viewings, workshops, teamoverleg, bijeenkomsten

Een vergadering is tegenwoordig meer dan een overleg; het is een energieke, inspiratievolle ontmoeting die een creatieve omgeving vereist. Urban Nomads biedt unieke meeting spots voor teams, klanten en organisaties om kwalitatieve bijeenkomsten te houden.

Of je nu een kort overleg met een klant hebt, een productieve teamsessie wilt of een hybride meeting organiseert, Urban Nomads zorgt voor een inspirerende en bruisende setting. Vergeet de standaard vergaderruimte en kies voor een plek waar je volledig ontzorgd wordt en nieuwe energie opdoet.

Urban Nomads faciliteert al meer dan 7 jaar meet-ups voor diverse organisaties, variërend van vergaderingen en pubquizzen tot meerdaagse businessfestivals. Dankzij het ondernemersnetwerk van Urban Nomads wordt jouw meet-up innovatief en duurzaam georganiseerd, met optionele add-ons en programmaonderdelen.

Onze meet-up spots zijn altijd voorzien van de benodigde faciliteiten. Indien gewenst, ondersteunen we je graag met catering, sprekers of het vinden van een unieke locatie via ons uitgebreide netwerk.

Laat het professionele productieteam van Urban Nomads je ontzorgen, zodat jij je kunt focussen op een productieve en succesvolle meeting. Let’s make meet-ups work!

We hopen je snel te verwelkomen in een van onze meet-up spots. Heb je vragen of wil je meer weten? Neem gerust contact met ons op!

Als eerste op de hoogte van al ons nieuws?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief


Krijg gratis toegang tot ons digitale communityplatform en neem deel aan onze exclusieve community-evenementen*

*Je krijgt gratis toegang tot ons digitale communityplatform tot 31 dec 2023. Daarnaast kun je deelnemen aan onze exclusieve offline community-evenementen bij al onze Urban Nomads Clubs.

Meld je nu aan voor ons digitale platform