Urban Nomads Club - Co-Working Spaces

Ben je op zoek naar een werkplek of kantoorruimte in Noord-Holland? Wil je deel uitmaken van een levendige ondernemerscommunity? Dan ben je bij Urban Nomads aan het juiste adres! Urban Nomads is een netwerk van coworking spaces in verschillende steden, waar je kunt werken zonder moeilijke contracten en met veel voordelen. Of je nu een flexplek, een eigen bureau of een eigen kantoor wilt, bij Urban Nomads vind je altijd een plek die bij je past.

Urban Nomads heeft coworking spaces in Alkmaar, Purmerend en Beverwijk. Elke locatie heeft zijn eigen sfeer en faciliteiten, maar ze delen allemaal dezelfde visie: het creëren van een thuis voor ondernemers. Bij Urban Nomads kun je niet alleen werken, maar ook leren, netwerken en ontspannen. Je wordt lid van een community van gelijkgestemde mensen die elkaar inspireren en ondersteunen. Je kunt ook gebruik maken van de vergader- en workshopruimtes, deelnemen aan de evenementen en profiteren van de kortingen op verschillende diensten.

Urban Nomads is meer dan een coworking space. Het is een lifestyle. Een manier om je werk en je passie te combineren. Een manier om jezelf te ontwikkelen en te groeien. Een manier om je thuis te voelen in elke stad. Ben je klaar om lid te worden van Urban Nomads? Neem dan contact met ons op via het formulier op onze website. Wij vertellen je graag meer over onze coworking spaces en de mogelijkheden voor jou.

ONTDEK DE NIEUWE MANIER VAN WERKEN

Ben je een zelfstandig ondernemer die genoeg heeft van het werken aan de keukentafel? Of een kleine start-up die liever in een open en inspirerende ruimte werkt in plaats van weggestopt in een klein kamertje? Of ben je een medewerker die voor een bedrijf werkt, maar niet per se bij dat bedrijf? Gooi dan de ketenen van je voeten en sluit je aan bij de Urban Nomads-community. De nieuwe, toekomstbestendige co-working standaard die het leven – en werken – gemakkelijker en leuker maakt.

FLEXIBELE WERKPLEKKEN, VASTE WERKPLEKKEN & VERGADERRUIMTES

Bij Urban Nomads kun je flexwerkplekken, vaste werkplekken en vergaderruimtes huren met kortlopende contracten. Zo geniet je van de vrijheid om te kiezen wat het beste bij jouw behoeften past. Of je nu een flexplek nodig hebt voor een dag, een vaste werkplek voor langere tijd of een vergaderruimte om ideeën te bespreken met je team, Urban Nomads biedt de ideale oplossing voor jouw werkbehoeften.

WORD NU LID VAN URBAN NOMADS

Met meer dan 200 werkplekken verspreid over heel Noord-Holland in Alkmaar, Purmerend en Beverwijk, is er altijd een Urban Nomads locatie bij jou in de buurt. Grijp nu je kans om deel uit te maken van deze bruisende community en profiteer van onze flexibele, inspirerende werkplekken. Meld je vandaag nog aan en ontdek wat Urban Nomads voor jou kan betekenen!

URBAN NOMADS ALKMAAR

As an Urban Nomad you’ll always have access to a desk (or you can bring your own), superfast Wi-Fi and enough power sockets to charge all your devices. That’s cool. But what’s even cooler, is that you’ll share a vibrant workspace with kindred spirits. So why not get inspired over a cup of coffee? Or brainstorm about a new business initiative during lunch?

URBAN NOMADS PURMEREND

Being an Urban Nomad is being part of a creative business community, because we believe that that’s the new way of working. Community-driven, benefiting from each other’s expertise and knowledge, sharing networking opportunities and growing faster together, in business as well as in life.

URBAN NOMADS BEVERWIJK

Besides the business side of things, Urban Nomads share the fun too, both at the workspace and beyond. You can stay for after-work drinks or join one of our organized field trips if you like. Need to clear your head? Just go out for a hike or a (kite) surf session together and come back fully re-energized.

BECOME AN URBAN NOMAD

Bij Urban Nomads vind je niet alleen een comfortabele en betaalbare werkplek die aan al je behoeften voldoet, maar ook een netwerk van gelijkgestemde mensen die hun kennis, ervaringen en ideeën met je willen delen. Je kunt profiteren van onze faciliteiten zoals wifi, koffie, vergaderruimtes en printers, maar ook van onze evenementen zoals workshops, lezingen, borrels en uitjes. Zo kun je jezelf ontwikkelen, nieuwe contacten leggen en plezier hebben.

Lid worden van Urban Nomads is heel eenvoudig. Vul het contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om je alles te vertellen over onze community en mogelijkheden. Je kunt kiezen uit verschillende abonnementen die passen bij jouw wensen en budget. Of je nu een dag per week of elke dag wilt komen, wij hebben een plek voor je.

Waar wacht je nog op? Neem vandaag nog contact met ons op en word lid van de Urban Nomads co-working community.

Vanaf € 99,-

/ Per maand (excl. BTW)
 • Een werkplek bij één van de Urban Nomads Clubs. Alkmaar, Purmerend of Beverwijk
 • Toegang tot het Urban Nomad communityplatform Online en Offline
 • Uitnodigingen voor community-only evenementen
 • Gratis of Korting op koffie bij alle Urban Nomads Clubs
 • Korting op vergaderruimtes of workshop ruimtes in alle Urban Nomads Clubs
 • Een netwerk van meer dan 150 ondernemers, zelfstandig proffesionals en organisaties.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Krijg gratis toegang tot ons digitale communityplatform en neem deel aan onze exclusieve community-evenementen*

*Je krijgt gratis toegang tot ons digitale communityplatform tot 1 juni 2023. Daarnaast kun je deelnemen aan onze exclusieve offline community-evenementen bij al onze Urban Nomads Clubs.

Meld je nu aan voor ons digitale platform

URBAN NOMADS CLUB, ALKMAAR

Flexplekken in hartje centrum Alkmaar.

Ben je op zoek naar een flexibele en inspirerende werkplek buiten huis of kantoor? Wil je deel uitmaken van een levendige community van ondernemers die hun kennis en ervaringen met je willen delen? Dan is Urban Nomads de plek voor jou!

Bij Urban Nomads kun je kiezen uit drie verschillende abonnementen die passen bij jouw wensen en budget. Of je nu af en toe, regelmatig of elke dag wilt komen, wij hebben een plek voor je.

 • Urban Nomads Happy Camper: voor € 99,- ex btw per maand ben je elke maand 40 uur welkom in onze club en kun je elke werkdag tussen 9:00 en 18:00 naar binnen. Ideaal als je af en toe de behoefte hebt aan een werkplek buiten huis of kantoor.
 • Urban Nomads Power Camper: voor € 150,- ex btw per maand ben je elke maand 80 uur welkom in onze club en kun je elke werkdag tussen 9:00 en 18:00 naar binnen. Perfect als je regelmatig tijd buiten huis of weg van het thuiskantoor wilt doorbrengen.
 • Flexible Nomad: voor € 185,- ex btw per maand heb je 7 dagen in de week van 7:00 tot 22:00 toegang tot de club en kun je altijd plaatsnemen op één van onze flexplekken. Geschikt als je een professionele werkplek zoekt waar je je werk kunt doen en je onderneming kunt laten groeien.

Neem plaats en get the job done! Word vandaag nog lid van Urban Nomads en geniet van onze faciliteiten, evenementen en netwerk. Vul het contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om je alles te vertellen over onze community en mogelijkheden.

Dedicated desk. Jouw eigen vaste werkplek!

Wil je een eigen vast bureau waar je je thuis kunt voelen? Zonder gedoe met zoeken en ingewikkelde contracten? Samen met onze bruisende community kunnen wij jouw onderneming naar een hoger niveau tillen! Huur nu een eigen Dedicated Desk op onze club. Jouw eigen vaste werkplek en 7 dagen in de week toegang tot jouw bureau. Bovendien ben je natuurlijk lid van onze community en welkom op de club voor onze lunches, evenementen en borrels.

Dit is wat je krijgt als je kiest voor een Dedicated Desk:

 • Een eigen vast bureau op onze club. Locatie
 • 7 dagen per week toegang tot jouw bureau tussen 7:00 – 22:00 uur
 • WiFi, koffie, thee en stroom is inbegrepen in jouw abonnement
 • Korting op het gebruik van onze vergader- en workshopruimtes
 • Lidmaatschap van de offline en online community
 • Deelname aan de evenementen
 • Een geweldig netwerk van lokale ondernemers
 • Korte contractsduur

Vanaf € 225,- per maand (ex BTW) kun je genieten van al deze voordelen en meer. Dit is een unieke kans om je eigen plek te creëren in een inspirerende omgeving. Wacht niet langer en word vandaag nog lid van Urban Nomads.

Een ondernemers community van meer dan 70 Alkmaarse ondernemers.

Droom je van een eigen kantoor? Maar zonder gedoe met zoeken en ingewikkelde contracten? Samen met onze bruisende community kunnen wij jouw onderneming naar een hoger niveau tillen! Huur nu een eigen Bring Your Own Office. Jouw eigen kantoor binnen onze club waar jij je eigen stijl en sfeer kunt creëren, en een eigen vaste werkplek hebt.

Dit is wat je krijgt als je kiest voor een BYO Office:

 • 15m2 vaste eigen plek in de club (open space)
 • 7 dagen per week toegang tot de club tussen 7:00 – 22:00 uur
 • WiFi, koffie, thee en stroom is inbegrepen in jouw abonnement
 • Korting op het gebruik van onze vergader- en workshopruimtes
 • Lidmaatschap van de offline en online community
 • Deelname aan de evenementen
 • Een geweldig netwerk van lokale ondernemers
 • Korte contractsduur

Vanaf slechts € 295,- per maand (ex BTW) kun je genieten van al deze voordelen en meer.

Nog slechts heel beperkt plekken beschikbaar neem contact op voor meer informatie en de mogelijkheden!

JOIN US FOR A DAY, A MONTH OR MAYBE FOREVER

LEAVE YOUR EMAIL ADDRESS & WE'LL GET YOU SETUP AS SOON AS POSSIBLE

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

URBAN NOMADS CLUB, PURMEREND

WELCOME TO THE CLUB!
Urban Nomads Club Purmerend

Are you a freelancer or self-employed and no longer want to work from home? Rent your workspace now at Urban Nomads Club in the Esports Campus. In our coworking space, you can choose between a fixed workspace or a flexible workspace. There are various flexible subscription options available, from one day a week to your own Dedicated Desk. In addition to your workspace, you will also become a member of our entrepreneurial community. The community will help your business grow and provide a strong network in the region.

Interested in renting a Flex Desk or a Dedicated Desk? On the second floor, you can take a seat at our professional flex desks, equipped with all the facilities you need for a fantastic workday. Contact us quickly for all the possibilities; we would be happy to help you find your new workspace. Our subscription also includes an active community program. Additionally, you can use the available meeting rooms and other facilities on the campus at special rates.

JOIN US FOR A DAY, A MONTH OR MAYBE FOREVER

LEAVE YOUR EMAIL ADDRESS & WE'LL GET YOU SETUP AS SOON AS POSSIBLE

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

WANT TO STAY INFORMED
ABOUT URBAN NOMADS?

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER